Głupio stracone punkty: MKS 3:1 Przełęcz

W dniu 30 sierpnia nasza drużyna wyjechała do Dębicy , aby zmierzyć się z MKS-em . Od początku meczu utrzymywaliśmy się przy piłce i próbowaliśmy stwarzać sytuacje by objąć prowadzenie . Udało nam się to po kilku minutach , gdy po strzale Lenika piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Kudły , który skierował ją do siatki . Po zdobyciu bramki ruszyliśmy do ataku , ale nie potrafiliśmy zdobyć kolejnego gola . Kilka akcji przeprowadzili gospodarze , między innymi uderzyli w poprzeczkę czy też z rzutu wolnego . Gospodarze zdobyli gola wyrównującego po jednym ze stałego fragmentu gry z boku boiska . Nie minęło 5 minut i po kontrowersyjnej decyzji arbitra MKS zdobył drugą bramkę . Po chwili z boiska sędzia wyrzucił Wiśniowskiego za podważanie jego decyzji . Jego miejsce w bramce zajął Kudła . Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie próbowaliśmy doprowadzić do remisu ale nasze ataki kończyły się kontrami gospodarzy , po których straciliśmy trzecią bramkę .

Następne spotkanie rozegramy już w środę 3 września w Jarosławiu o godzinie 15.00 .Jest o zaległe spotkanie z 23 sierpnia .