Znowu remis : Lechia 3:3 Przełecz

W środę 24 września wyjechaliśmy do Sędziszowa Małopolskiego , aby rozegrać tam mecz VIII Kolejki Podkarpackiej II Ligii Juniorów Starszych z miejscową Lechią . Było to spotkanie przełożone z soboty 27 września . Przy ładnej pogodzie przyszło nam się zmierzyć z ciężkim przeciwnikiem , który do tej pory zajmował 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 oczek .

Od początku próbowaliśmy uzyskać inicjatywę na boisku i nasze starania zostały udokumentowane około 10 minuty gry , gdy po podaniu Karola Moszczyńskiego z bocznej strefy boiska ,  Kuba Kudła w sytuacji sam na sam z bramkarzem otwiera wynik meczu  0 - 1 !. Chwilę potem zaczęli do głosu dochodzić gospodarze , którzy kilka razy uderzali na bramkę Karola Wiśniowskiego aż w końcu zdobyli bramkę 1 - 1  . Po straconym golu chcieliśmy odzyskać prowadzenie ale nie potrafiliśmy pokonać bramkarza Lechii . Gra toczyła się głownie w bocznych strefach boiska . W 40 minucie gry dobrym zagraniem do Moszczyńskiego popisał się Patryk Zima , Mochan ominął kilku rywali i dośrodkował w pole karne , a bramkę głową zdobył Maciek Mierzejewski  1 - 2 . Do przerwy wynik nie uległ zmianie .

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo słabo , gdyż po kilku minutach straciliśmy bramkę  2 - 2 . Gra po obu stronach wyglądała nerwowo . Kilka strzałów na bramkę oddali goście , które wybronił Wiśniowski . Na 15 minut przed końcem meczu wychodzimy 3 raz na prowadzenie , a tym razem za sprawą Moszczyńskiego , który bardzo ładnie wykorzystał rzut karny wywalczony przez Gracjana Żarnowskiego 2 - 3 . Nasza radość trwała jednak kilka minut , ponieważ koszmarny błąd Patryka Zimy wykorzystał zawodnik Lechii w sytuacji sam na sam z Wiśnią . Końcówka meczu była bardzo nerwowa , ale wynik się nie zmienił .

Mecz , który mogliśmy wygrać niestety remisujemy . Szkoda głupio straconych bramek .  Następne spotkanie rozegramy u siebie w sobotę ( 4 październik )  , a naszym rywalem będzie  Polonią Przemyśl . Początek meczu o godzinie 11.00 na stadionie przy Armii Krajowej .