Wejście smoka! Gryf - Przełęcz 0 :1

W dzisiejszym dniu pojechaliśmy do Mielca , aby rozegrać spotkanie VI kolejki II Podkarpackiej Ligi Juniorów Starszych z miejscowym Gryfem . Mecz został rozegrany na stadionie ze sztuczną trawą . Od początku spotkania próbowaliśmy utrzymywać się przy piłce , ale gdy chcieliśmy się przedostać w pole karne gospodarzy to brakowało uderzenia na bramkę . Gryf w pierwszej połowie nie zagroził naszej bramce . Do przerwy wynik był remisowy .

Drugą połowę rozpoczęliśmy od kilku ataków na bramkę gospodarzy , ale gdy piłkę traciliśmy to narażaliśmy się na kontry , po których Gryf miał kilka sytuacji , aby objąć prowadzenie . W naszej bramce dobrze spisywał się Karol Wiśniowski , który nie dał się pokonać gospodarzą  . W około 60 minucie gry , boisko opuścił Kuba Kudła , a w jego miejsce wszedł Gracjan Poręba . Po kilku minutach Brazzers miał sytuację sam na sam z bramkarzem Gryfu , ale nie zdołał go pokonać . Później mieliśmy jeszcze kilka sytuacji , m.in Sereda nie trafił na pustą bramkę . Gdy do końca meczu pozostało 4 minuty , Sereda przechwycił piłkę , podał do Mierzejewskiego , ten do Poręby i  ....  1 - 0 ! Brazzers uderzył z bardzo ostrego kąta i zdobył bramkę .

Taki wynik utrzymał się do końca i z bardzo trudnego terenu udaje nam sie wywieść cenne 3 punkty , czym samym awansujemy w ligowej tabeli . Był to dobry mecz w wykonaniu całej drużyny . Następne spotkanie rozegramy 20 września u siebie z Sokołem Nisko .

Serdecznie Zapraszamy !