Na remis z Beskiem

Dzisiaj o godzinie 10:00 rozegraliśmy drugi podczas letnich przygotowań sparing z ekipą Przełomu Besko. Nasz ligowy rywal od początku stawił opór i odpowiadał na nasze ataki. Ogólnie pierwsza jak i druga połowa były bardzo wyrównane. Pierwsza bramka dla naszej drużyny była autorstwem Gracjana Poręby, który strzałem w długi róg bramki pokonał golkipera gości.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla nas.

W drugiej połowie ataki gości przyniosły efekty w postaci dwóch bramek jednego z seniorów tego klubu, który zagrał w dzisiejszym spotkaniu. W międzyczasie nasza drużyna prowadziła 2:1 po strzale Dawida Bala zza 16-stki. W ostatetcznym rozrachunku 2:2 i obie ekipy mogły czuć niedosyt.

Skład: M. Jakieła; Plata, P. Zima, Dudzik, Jurczyk; Sereda; T. Mierzejewski, Wiśniewski, M. Mierzejewski, Bal; Poręba oraz Żarnowski, Moszczyński, Korzeń, J. Jakieła, Kudła, K.Zima

W piątek trening o 10:00, a w niedziele wyruszamy na turniej o Puchar Starosty w Klimkówce.