II miejsce w cieniu kontrowersji...
Piłkarze Iwonki Iwonicz triumfowali w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty, rozegranym dzisiaj w Klimkówce. Ostatni mecz Iwonka Iwonicz - Przełęcz Dukla nie został dokończony, bowiem piłkarze Przełęczy zeszli z boiska.
Gminę Dukla reprezentowała drużyna juniorów starszych Przełęczy Dukla, która w losowaniu znalazła się w grupie B z Florianem Rymanów Zdrój i Jasiołką Jaśliska.

Mecze grupowe pokazały, że juniorzy Przełęczy są w znakomitej formie. Dwa spotkania grupowe wygrali po 3:0 i awansowali do turnieju finałowego w którym mieli zmierzyć się z gospodarzem, drużyną Karpaty Klimkówka i Iwonką Iwonicz.

Pierwszy pojedynek finałowy z Karpatami rozpoczęł się znakomicie, w ciągu kilku minut Przełęcz prowadziła już 2:0. Niestety po czerwonej kartce dla jednego z zawodników Przełęczy obraz gry zmienił się. Druga połowa rozgrywana była już pod dyktando gospodarzy, którzy zdobyli kontaktową bramkę a w sporo doliczonym czasie gry bramkę wyrównująca.
Rzuty karne zakończyły się wynikiem 3:1 dla Przełęczy.
Drugie spotkanie finałowe pewnie wygrała Iwonka Iwonicz 4:1.
Trzeci i decydujący mecz o końcowej klasyfikacji Turnieju zakończył się po kilku minutach. Po zdobyciu bramki przez zawodników Przełęczy sędzia główny wskazał na środek boiskach. Tuż przed wznowieniem gry skonsultował swoją decyzję z sędzią bocznym i niespodziewanie odgwizdał 'spalonego'. Juniorzy Przełęczy w ramach protestu przeciw nieobiektywnemu sędziowaniu zeszli z boiska. Po wielu minutach pertraktacji Turniej został zakończony. Spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść Iwonki Iwonicz.

Szala goryczy przechyliła się podczas wręczania pucharów i nagród. Organizatorzy popełnili błąd, wskazując jako króla strzelców Sławomira Jurczaka z Iwonki Iwonicz, mimo że taką samą liczbę bramek zdobył również Krystian Walczak z Przełęczy Dukla. Puchar dla króla strzelców Turnieju był tylko jeden...