Ciężki mecz i porażka na początek

Dzisiaj o godzinie 11:00 zainaugurowaliśmy rozgrywki II ligi Podkarpackiej Juniorów Starszych. Naszym przeciwnikiem była ekipa Resovii Rzeszów.

Mecz od początku był bardzo wyrównany - żadna ze stron nie potrafiła objąć inicjatywy. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, dużo zamieszania i niedokładności. Ogólnie rzecz biorąc - nic w pierwszej połowie godnego uwagi się nie wydarzyło. Druga zaczęła się dość podobnie i obie drużyny walczyły o to, by zdobyć pierwszą bramkę. Ta sztuka udała się zawodnikom Resovii około 70 minuty spotkania. Po jednym z długich podań zawodnik gości przelobował naszego bramkarza i mieliśmy 1:0. Próbowaliśmy się podnieść, jednak zawodnicy z Rzeszowa bardzo dobrze organizowali się w obronie i nie dopuszczali do groźnych akcji. Kilka minut przed końcem spotkania padł gol na 2:0 - faul w polu karnym Patryka Zimy i jeden z piłkarzy gości wykorzystuje jedenastkę.

Nie mieliśmy dzisiaj zbyt wielu okazji do zdobycia gola - kilka niegroźnych uderzeń zza 16-stki i to by było na tyle. Przeciwko rywalowi, który przyjechał wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny, nie mieliśmy za wiele do powiedzenia. Następne spotkanie już za tydzień w środę z Kolbuszowianką, gdyż mecz w Jarosławiu zaplanowany na sobotę 23 sierpnia został przełożony na 3 września.