Tym razem porażka : Przełom 3 : 2 Przełęcz

1 : 0 - rzut rożny wykonywany przez graczy Przełomu , wrzutka w pole karne i błąd w kryciu popełnił Żarnowski , a zawodnik gospodarzy pakuje piłkę do bramki Wiśniowskiego .

2 : 0 - rzut wolny z okolic 30 m  wykonywał jeden z gospodarzy , mocno bita piłka w bramkę zaskoczyła naszego bramkarza i wpadła tuż przy słupku .

2 : 1 - rzut karny wywalczył Lenik , którego pewnie wykonał Poręba .

3 :1 -  z boku boiska w nasze pole karne wbiegł zawodnik Przełomu , założył siatkę naszemu bramkarzowi , a zamykający akcję gospodarzy zawodnik dobił do pustej bramki futbolówkę .

3 : 2 - kolejny rzut karny w tym meczu , wywalczył go Poręba po podaniu od Bala , wykonał go sam poszkodowany i ustalił wynik meczu .

Następne spotkanie rozegramy we wtorek u siebie , a naszym przeciwnikiem będzie LKS Brzyska Wola . Początek meczu o godzinie 11.00 .

Serdecznie zapraszamy !